Συμφωνία της Τράπεζας Πειραιώς με την ERGO Ασφαλιστική
![](https://www.money-money.gr/storage/templates/article/files/06ee36a1-7cc4-4450-98e4-5af1ab758478-6480a579d4e83.jpg)
Η Τράπεζα Πειραιώς Α.Ε. ανακοινώνει ότι συμφώνησε με την ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ Α.Ε. - θυγατρική του παγκόσμιου ασφαλιστικού Ομίλου Munich Re - την επέκταση της υφιστάμενης συνεργασίας τους σε προϊόντα γενικών ασφαλειών μέχρι το 2030. Η υπογραφείσα συμφωνία απηχεί και ενισχύει την άριστη συνεργασία των δύο πλευρών στον τομέα των τραπεζοασφαλειών στην Ελλάδα.”